Counter Strike - Drugovo 24/7
Ве молиме регистрирајте се на нашиот форум. Однапред благодариме!
Counter Strike - Drugovo 24/7
Ве молиме регистрирајте се на нашиот форум. Однапред благодариме!


Добредојдовте на нашиот форум...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Counter Strike - Drugovo 24/7 B_560x95

Видете ги мислењата без одговор
 Форум ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Drugovo GaminG - Општи муабети

Counter Strike - Drugovo 24/7 B_350x20_CFFAD41-E98100-000000-591F11
Модератори: matrix, r0k!, *gr[4]ss, [KawabungA]
941Нед Мар 28, 2010 12:22 pm
JusT Me < BLooDyEy3 Админ кој најдобро си ја врши својата работа
Нема нови мислења

Drugovo AWP Arena - Општи Муабети

Drugovo AWP Arena - Општи МуабетиCounter Strike - Drugovo 24/7 B_350x20_C692108-381007-FFFFFF-000000
Модератори: r0k!, *gr[4]ss, Moderators
48Пон Мар 15, 2010 2:49 pm
eN3rgYdR1nK AWP Мапи:)
Нема нови мислења

Drugovo ClanwaR - Општи муабети

Drugovo ClanwaR - Општи муабетиCounter Strike - Drugovo 24/7 B_350x20_C5A6C3E-383F2D-D2E1B5-2E3226
Модератори: d4rk0, [KawabungA]
34Нед Мар 14, 2010 4:05 pm
КокиIronF1s[T] Критика
Нема нови мислења

Ban/Unban

Банирани сте? Овде може да побарате унбан!
Модератори: d4rk0, r0k!
24Сре Мар 17, 2010 3:53 am
d4rk0 Unban-Handzar
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

ПРАВИЛА!!!

Секое злоупотребување на овие правила ќе биде строго казнето од страна на ХЕАД админот
Модератори: d4rk0, matrix, r0k!, [KawabungA]
11Саб Фед 20, 2010 3:13 pm
d4rk0 ВАЖНО!
Нема нови мислења

КОНКУРС ЗА АДМИН!

Тука поднесете барање за админ, некој од хеад админите ќе го прочита тоа и ќе донесе одлуга.
Модератори: d4rk0, matrix, r0k!, [KawabungA]
918Чет Мар 25, 2010 7:40 am
Stojkovski Апликација за Админ
Нема нови мислења

ПРЕТСТАВЕТЕГО ВАШИОТ КЛАН!

Престсаветего вашиот клан според упатсвото во важната тема!
Модератори: *gr[4]ss, [KawabungA]
22Нед Мар 14, 2010 4:09 pm
КокиIronF1s[T] Kланот OWNING!
Нема нови мислења

Counter-Strike Downloads

Целосен тутуриал за како да го превземете Counter Strike 1.6 и инсталирате!
Модератори: *gr[4]ss, [KawabungA]
11Пет Мар 12, 2010 3:56 pm
d4rk0 Counter-Strike 1.6 + patch v23
Нема нови мислења

ЗАПОЗНАВАЊЕ, ПРЕТСТАВУВАЊЕ!

Тука можете да се претставите, од каде сте што сте... и др.
Модератори: d4rk0, matrix, r0k!, *gr[4]ss, [KawabungA]
110Пет Мар 19, 2010 11:27 am
Stojkovski ЗАПОЗНАВАЊЕ!
Counter Strike - Drugovo 24/7 Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 102 мислења
Постојат b>57 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е wolf
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 12 во Вто Мар 01, 2011 10:35 pm

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legend : [ Moderators ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен