Counter Strike - Drugovo 24/7
Ве молиме регистрирајте се на нашиот форум. Однапред благодариме!
Counter Strike - Drugovo 24/7
Ве молиме регистрирајте се на нашиот форум. Однапред благодариме!
Counter Strike - Drugovo 24/7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на нашиот форум...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? B_560x95

 

 ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО?

Go down 
4 posters
АвторПорака
d4rk0

d4rk0


Број на мислења : 33
Join date : 2010-02-20
Age : 29
Местолокација : Drugovo

ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? Empty
ПишувањеПредмет: ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО?   ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? EmptyНед Мар 14, 2010 2:55 pm

АКО НА НЕКОЈ ОД АДМИНИТЕ МУ Е ОДЗЕМЕН АДМИНОТ ОД СТРАНА НА НАШИТЕ ХЕАД ПОЖАЛЕТЕСЕ ТУКА!


cheers
Вратете се на почетокот Go down
https://drugovo.macedonianforum.net/
Your_FeaR




Број на мислења : 2
Join date : 2010-03-03

ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? Empty
ПишувањеПредмет: Re: ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО?   ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? EmptyНед Мар 14, 2010 3:11 pm

unnamed (кој е head админ) ми го одзеде админот. Причината беше што тој збореше на микрофон и правеше лаг. Му реков дај не се глупирај прајш лаг. И ми рече "Tи ќе ми кажиш што да правам на мој сервер?" Ми скина админ. Кога му реков зошто ми го скина админот почна да ми кажуват басни. Ме кикна и му реков не ме кикај сељак еден, ама многу бев изнервиран и после ми мавна бан.
Хеад админи гледајте средете ја работава... Не значи ако е хеад админ unnamed можи да прави се што сака.

P.S. Дали тоа што unnamed го направи е убаво???
Вратете се на почетокот Go down
Your_FeaR




Број на мислења : 2
Join date : 2010-03-03

ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? Empty
ПишувањеПредмет: Re: ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО?   ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? EmptyПон Мар 15, 2010 3:45 pm

Абе ќе се среди работава или не ?? Админи пишете одговор.
Вратете се на почетокот Go down
ilebt




Број на мислења : 3
Join date : 2010-02-22
Местолокација : MK/BITOLA

ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? Empty
ПишувањеПредмет: Odzemen MI e Adminot zosto ?   ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? EmptyВто Мар 16, 2010 1:42 pm

ЈАС ВООПШТО НЕЗНАМ оти ми Е ОДЗЕМЕН АДМИНОТ ВЕ МОЛАМ ПИШЕТЕ ХЕАД АДМИНИ !! ДА МИ КАЗИТЕ ЗОШТО !!!
Вратете се на почетокот Go down
d4rk0

d4rk0


Број на мислења : 33
Join date : 2010-02-20
Age : 29
Местолокација : Drugovo

ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? Empty
ПишувањеПредмет: Re: ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО?   ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? EmptyСре Мар 17, 2010 3:46 am

Your_FeaR напиша:
unnamed (кој е head админ) ми го одзеде админот. Причината беше што тој збореше на микрофон и правеше лаг. Му реков дај не се глупирај прајш лаг. И ми рече "Tи ќе ми кажиш што да правам на мој сервер?" Ми скина админ. Кога му реков зошто ми го скина админот почна да ми кажуват басни. Ме кикна и му реков не ме кикај сељак еден, ама многу бев изнервиран и после ми мавна бан.
Хеад админи гледајте средете ја работава... Не значи ако е хеад админ unnamed можи да прави се што сака.

P.S. Дали тоа што unnamed го направи е убаво???



РАСПРАВИИ СО ХЕАД АДМИНИ Е ЗАБРАНЕТО НА ОВОЈ СЕРВЕР. ТОА ТИ Е ПРИЧИНАТА. Basketball
Вратете се на почетокот Go down
https://drugovo.macedonianforum.net/
d4rk0

d4rk0


Број на мислења : 33
Join date : 2010-02-20
Age : 29
Местолокација : Drugovo

ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? Empty
ПишувањеПредмет: NOVO NOVO NOVO!!!   ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? EmptyСре Мар 17, 2010 5:42 am

NOVO NOVO NOVO... 17.03.2010


ADMINITE NA DRUGOVO GAMING NA SITE IM SE ODZEMENI PORADI PROVALUVANJE NA USERS.INI FAJLOT. ISTITE KE VI BIDAT VRATENI SO NOV PASSWORD!



SMISLETE POTEZOK PASSWORD, I KAZETE MI GO NA MSN DARKO@QUAKE.RU
Вратете се на почетокот Go down
https://drugovo.macedonianforum.net/
Mr.Shmeker[4]e




Број на мислења : 2
Join date : 2010-03-15
Age : 29

ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? Empty
ПишувањеПредмет: Re: ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО?   ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? EmptyСре Мар 17, 2010 7:48 am

More ej aj ne go cepkajte unnamed :@
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? Empty
ПишувањеПредмет: Re: ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО?   ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ОДЗЕМЕН МИ Е АДМИНОТ, ЗОШТО?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Counter Strike - Drugovo 24/7 :: Drugovo GaminG - Општи муабети-
Отиди до: