Counter Strike - Drugovo 24/7
Ве молиме регистрирајте се на нашиот форум. Однапред благодариме!
Counter Strike - Drugovo 24/7
Ве молиме регистрирајте се на нашиот форум. Однапред благодариме!
Counter Strike - Drugovo 24/7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на нашиот форум...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
ВАЖНО! B_560x95

 

 ВАЖНО!

Go down 
АвторПорака
d4rk0

d4rk0


Број на мислења : 33
Join date : 2010-02-20
Age : 29
Местолокација : Drugovo

ВАЖНО! Empty
ПишувањеПредмет: ВАЖНО!   ВАЖНО! EmptyСаб Фед 20, 2010 3:13 pm

Добредојдовте на форумот Drugovo GaminG

Секој форум има свои правила па решивме и ние да бидеме како СИТЕ и тие правила да се почитуваат од страна на Корисниците. Во случај на прекршување на некои од правилата следи одредена санкција (временска), одзимање на User-от, измена на напишаниот текст и др. Како и за обичните корисници, истите правила важат и за модераторите и администраторите. Се надевам дека ќе имаме добра комуникација, добра забава и добра игра.
Секое правило на форумов и на серверот,мора да биде почитувано во спротивно ке следи соодветна казна!

ИСТИВЕ ПРАВИЛА ВАЖАТ И ЗА СЕРВЕРОТ!
Забрането е:

- Секаков вид на рекламирање: рекламирање на друг форум, сајт, сервер и се останато без дозвола од администраторот на https://drugovo.macedonianforum.net/
- Употребување на вулгарни зборови, пцуење и невкусни навреди
- Навреди од верска, национална, политичка, навивачка и друга побуда
- Забрането е секаков вид на СПАМ и ФЛОДАЊЕ. Во овој случај Модераторите имаат право да го избришат постот и да пратам ПМ со опомена за суспензија
- Забрането е навредување на членовите. Сите несогласувања може по ПМ да си ги решите
- Забрането е заканување, вреѓање на членовите
- Користење на чит, стекање во база од страна на террорите на де_ мапите!

ОД АДМИНИСТРАЦИЈА НА ДРУГОВО.
Вратете се на почетокот Go down
https://drugovo.macedonianforum.net/
 
ВАЖНО!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» ВАЖНО!!
» ВАЖНО!!

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Counter Strike - Drugovo 24/7 :: ПРАВИЛА!!!-
Отиди до: