Counter Strike - Drugovo 24/7
Ве молиме регистрирајте се на нашиот форум. Однапред благодариме!
Counter Strike - Drugovo 24/7
Ве молиме регистрирајте се на нашиот форум. Однапред благодариме!
Counter Strike - Drugovo 24/7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на нашиот форум...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Counter-Strike 1.6 + patch v23 B_560x95

 

 Counter-Strike 1.6 + patch v23

Go down 
АвторПорака
d4rk0

d4rk0


Број на мислења : 33
Join date : 2010-02-20
Age : 29
Местолокација : Drugovo

Counter-Strike 1.6 + patch v23 Empty
ПишувањеПредмет: Counter-Strike 1.6 + patch v23   Counter-Strike 1.6 + patch v23 EmptyПет Мар 12, 2010 3:56 pm

За да го сметните Counter Strike 1.6 следете ги линковите!


Counter Strike 1.6 - ЛИНК ЗА ПРЕВЗЕМАЊЕ!


PATCH v23 - ЛИНК


Инсталирајтего прво cs16full_v7.exe, потоа во истата дадотека на cs16full_v7.exe, инсталирајтего и пачот cs16patch_full_V23.exe за успешно да работи кантерот

СЕ НАДЕВАМ ДЕКА МОЈОВ ПОСТ ЌЕ БИДЕ ОД КОРИСТ, ДОКОЛКУ СЕ СРЕТНИТЕ СО ПРОБЛЕМИ, КОНТАКТ MSN: darko@quake.ru
ПОЗДРАВ! Arrow
Вратете се на почетокот Go down
https://drugovo.macedonianforum.net/
 
Counter-Strike 1.6 + patch v23
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Counter Strike - Drugovo 24/7 :: Counter-Strike Downloads-
Отиди до: