Counter Strike - Drugovo 24/7
Ве молиме регистрирајте се на нашиот форум. Однапред благодариме!
Counter Strike - Drugovo 24/7
Ве молиме регистрирајте се на нашиот форум. Однапред благодариме!
Counter Strike - Drugovo 24/7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на нашиот форум...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Критика B_560x95

 

 Критика

Go down 
2 posters
АвторПорака
*gr[4]ss

*gr[4]ss


Број на мислења : 17
Join date : 2010-02-28
Age : 26
Местолокација : Skopje, Chento

Критика Empty
ПишувањеПредмет: Критика   Критика EmptyПет Мар 12, 2010 4:06 pm

Sakam da dadam zabeleska. CW serverot e poveke koristen kako public server za igranje 1x1. Mislam deka treba da se prevzeme nesho.
Вратете се на почетокот Go down
https://drugovo.macedonianforum.net
КокиIronF1s[T]

КокиIronF1s[T]


Број на мислења : 3
Join date : 2010-03-14
Age : 31

Критика Empty
ПишувањеПредмет: Re: Критика   Критика EmptyНед Мар 14, 2010 4:05 pm

Нека е Користен сега ке Почнат да се полнат серверите и нон стоп ке почнат михови и клански да се играат и не ке биде користен за 1х1
Вратете се на почетокот Go down
 
Критика
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Counter Strike - Drugovo 24/7 :: Drugovo ClanwaR - Општи муабети-
Отиди до: