Counter Strike - Drugovo 24/7
Ве молиме регистрирајте се на нашиот форум. Однапред благодариме!
Counter Strike - Drugovo 24/7
Ве молиме регистрирајте се на нашиот форум. Однапред благодариме!
Counter Strike - Drugovo 24/7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на нашиот форум...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Апликација за Админ B_560x95

 

 Апликација за Админ

Go down 
2 posters
АвторПорака
Stojkovski
Број на мислења : 3
Join date : 2010-03-19
Age : 36
Местолокација : Скопје

Апликација за Админ Empty
ПишувањеПредмет: Апликација за Админ   Апликација за Админ EmptyПет Мар 19, 2010 11:41 am

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ: Петре Стојковски
ГОДИНИ: 23
НИК НА ИГРАЧОТ: Стојковски
МЕСТО/ДРЖАВА: МК/Скопје
MSN:Petre@Stojkovski.org
Искуство од админ на др сервери:Head Na Tabu Gaming i na Site Drugi Tabu Serveri ...
Познавање на амхмод: ги знам сите гоманди на памет
Steam ID: не
ЦС Искуство: ne pamtam
Lan: ne pamtam
Online:ne pamtam Razz
Вратете се на почетокот Go down
*gr[4]ss

*gr[4]ss


Број на мислења : 17
Join date : 2010-02-28
Age : 26
Местолокација : Skopje, Chento

Апликација за Админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Апликација за Админ   Апликација за Админ EmptyСре Мар 24, 2010 4:06 pm

Brat aj daj admin na Tabu Awp arena Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
https://drugovo.macedonianforum.net
Stojkovski
Број на мислења : 3
Join date : 2010-03-19
Age : 36
Местолокација : Скопје

Апликација за Админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Апликација за Админ   Апликација за Админ EmptyЧет Мар 25, 2010 7:40 am

haha Se otkazav od AMX na TABU Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Апликација за Админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Апликација за Админ   Апликација за Админ Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Апликација за Админ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Апликација за админ
» Барање за Админ!
» Админ кој најдобро си ја врши својата работа

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Counter Strike - Drugovo 24/7 :: КОНКУРС ЗА АДМИН!-
Отиди до: